.

.

Maytag Дигитални Smart Пополни Пареа Железо & Вертикална Steamer со Бисер Керамички Единствена Плоча, Отстранлив Резервоарот за Вода + Термостат Бирање, Сива/Сино

Maytag Дигитални Smart Пополни Пареа Железо & Вертикална Steamer со Бисер Керамички Единствена Плоча, Отстранлив

DEN 1632.00
Количината на стоката

НАМАЛУВАЊЕ на ВАШИОТ ПЕГЛАЊЕ ВРЕМЕ НА ПОЛОВИНА : Maytag е M1400 Железо достигнува максимална температура во помалку од една минута, многу побрзо отколку традиционалната песна Плус, тоа трае само 3 секунди за пареа да се регенерира - анти-навремено спреј, ги отстранува брчки побрзо и бисер керамички единствена плоча smooths без никаков напор.ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА : Со 3 прилагодливи пареа settings (континуирана пареа, пареа пукна, и вода спреј), сега можете да го пареа од брчки на вашиот виси облека премногу - завеси, тапацир, и повеќе ергономски мека на допир контрола обезбедува совршена рамнотежа и удобност за исправена употреба.ДИГИТАЛЕН ТЕРМОСТАТ : 4 температура settings (од тешки памук за да деликатна свила), дозволи за специјалитет ткаенини - Лен, Памук, Свила, Волна, Најлон, или Синтетички; едноставно притиснете на дигитален дисплеј за прецизна контрола на температурата и пеглање станува брз и лесен за СИТЕ ткаенини.ОТСТРАНЛИВ РЕЗЕРВОАРОТ за ВОДА : најдобриот дел, овој железо доаѓа со removeable резервоарот за вода, железо може да биде исполнет одново и одново, дури и додека се на железо е уште жешко!.ВКЛУЧУВА : 1500-Вати; 81oz капацитет на резервоар, 360-степен вртливата 8ft мозок, и поддржана од страна на производителот 2-годишна гаранција.Maytag Smartfill Дигитални Железо со Отстранлив Резервоарот за Вода е комбинација на најнова технологија, со лесен, внимателен функции кои ќе ви овозможи да се справи со било пеглање проект.Железо загрева до целосна температура за само 55 секунди, и уникатен Отстранлив Резервоарот за Вода и ви овозможува да заштедите време со додавање на вода, додека на железо е греење.Употреба на дигитален интерфејс да се избере помеѓу четири различни топлина поставки, за облека кои се движат од тешки памук за да деликатна свила.Пареа со помош на прилагодливи континуиран тек, или употреба на Пареа Пукна, Вертикална Пареа, или воден Спреј прилагодувања за израмнување потешки ткаенини. 3-начин авто-shutoff додава безбедност, и керамички soleplate глајд модели непречено, оставајќи облека навремено-слободни.

R

Слични производи