.

.

znzn Мали Половината корпата за Ѓубре,од не ' Рѓосувачки Челик Отворено Dustbins,2.6 Литри Капацитет,Конфигурирате Пламен Retardant Внатрешна Барел,за Хотели (Боја : Роза Злато)

znzn Мали Половината корпата за Ѓубре,од не ' Рѓосувачки Челик Отворено Dustbins,2.6 Литри Капацитет,Конфигурирате

DEN 11876.16
Количината на стоката

Опремен со пламен-retardant внатрешна барел, лесен за употреба, изработени од АБС пламен-retardant материјал, цена-ефикасен, трајни и тешки, и добар пламен retardancy.Креативни шупливи дизајн, елегантен и исклучителна, исклучителна изработка, исклучителен и прекрасен изглед, модерен и роман, како прекрасни уметнички дела да облагородување на просторот.Половина-отворање дизајн, стилски и практични, user-friendly половина-отворање ashtray дизајн, една страна може да се стави отпушоци од цигари, и од друга, може да се фрли ѓубре, кое е погодно за пушачите и може да се фрли ѓубре во исто време, што е убава и практична.На задебелена база дизајн е стабилна и практична, силна и стабилна, добро направен, силна отпорност на триење, и издржливи.Направен од дебела нерѓосувачки челик, издржлив и не е лесно да се деформирани.Име : Мали половината ѓубре can Color : нерѓосувачки челик/титаниум злато/роуз gold Xiaoman половината ѓубре може да 12.9 инчен x 28.7 inch Inner барел 7.4 инчен x 10.2 инчен x 5.1 inch Material : Нерѓосувачки steel Inner барел материјал : железо paint Capacity : 10 L/2.6 Gallon Suitable места : хотели, куќи за гости, клубови, КТВ и други високо-крај places Note : Освен корпата за ѓубре, без други елементи.

R

Слични производи