.

.

Хип Хоп Момче Drawstring Ранец Торби/Патувате Торба/Пакет Ранец

Хип Хоп Момче Drawstring Ранец Торби/Патувате Торба/Пакет Ранец

DEN 791.76
Количината на стоката

Полиестер обвивка.Drawstring затворање.Материјал : Полиестер Влакно, Мека И Удобна, Лесна За Чистење.Карактеристики Свитлива И Лесен Дизајн, Прилично Удобно И Удобен За Носење.Нерешено Кабелот Затворачи : Ве Продавница Работи Брзо И Да Ги Однесе Во И Надвор Лесно.Здрав Нерешено Кабелот Рамо, Рака Dwsign : Може Да Се Ослободи Вашиот Рацете И Да Ви Помогне Да Ја Намалите Рамо Товар.Многу Design Patterns, Исто Така Може Да Се Користи Во Кеси Или Ручек Кеси.Тие, Исто Така Може Да Биде Совршен Подарок Избори.

R

Слични производи