.

.

Рачно изработени Бебе Ќебе - Орхидеи Жолта (Сопствени Направени) Можете ДА Ја Смените Бојата!

Рачно изработени Бебе Ќебе - Орхидеи Жолта (Сопствени Направени) Можете ДА Ја Смените Бојата!

DEN 3359.76
Количината на стоката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Индивидуално направена со користење на рачна машина за плетење!.Убава и широк рака-хеклани границата со појавување на лентата за да се заврши изглед!.ОВА Е ОБИЧАЈ ПРАВИ НАРАЧКА!Плетење започнува откако ќе купите овој оглас!.Големи димензии да се користи во упатија и креветчето! 33 x 40 инчи (Можете, исто така, промена на димензии сакате).Мека акрилик предиво што може да биде машина за миење во деликатна циклус, бебе детергент и линија сува само.Ова бебе ќебе е практично со шарм што само рачно изработени може да се создаде!Забавувајте се презема заедно со гордост!Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : Вие не може да се чувствуваат сигурни купување на овој оглас!Patricia Авенија е мал бизнис преземање на гордоста во секој рачно изработени создавањето.Вие ќе примите порака веднаш со сите возбудливи можности!Промена на бојата на предиво (во зависност од достапноста), па дури и димензии! - Ви благодарам! - Patricia, горди knitter и дизајнер.

R

Слични производи