.

.

1987-88 Topps #163 Патрик Рој Autograph PSA/ДНК Нане 9 - Хокеј на мраз Картички

1987-88 Topps 163 Патрик Рој Autograph PSA/ДНК Нане 9 - Хокеј на мраз Картички

DEN 10919.76
Количината на стоката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Хокеј Картички. 1987-88 Topps #163 Патрик Рој Autograph PSA/ДНК Нане 9, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Патрик Рој сувенири.Колорадо Лавина сувенири.

R

Слични производи