.

.

SUNGOOYUE Велосипед Пневматик Поправка Колекции,Велосипед Гуми Печ Поправка Комплет Лепак Бесплатна Поправка Комплет Кутија за Патот Планински Велосипед за Итни случ

SUNGOOYUE Велосипед Пневматик Поправка Колекции,Велосипед Гуми Печ Поправка Комплет Лепак Бесплатна Поправка

DEN 201.36
Количината на стоката

[Лесни за Носење]- Лесни и ултра тенок, лесен за носење, веќе добро подготвени за итни потреби на возење. [Само Лепило Печ]- Авто лепило печ може да биде прикачен на внатрешната цевка без било лепак, лепак бесплатно ќе ги намали вашите проблеми при користење. [Лесно да се Носат]- костим тежи само 30g/1.1 оз и доаѓа со исклучителна складирање кутија, која е многу погодна за торби, ранци и џебови. [Пакет Содржина]- Еден комплет вклучува прирачник, 2 вентил core црево, мелење филм, а пескарење sandpaper, 6 парчиња гума закрпи, складирање случај. [Соодветен Спектар]- Погоден за велосипед, гумени гума, АТВ, мотоцикл, количка, количка внатрешната цевка, итн.Спецификација : Предмет Тип : Велосипед Гуми Поправка Алатка За Полнење Материјал : Алуминиум Легура Примена : За Велосипед Гуми Поправка Тежина : Околу.30g/1.1 оз Пакет Листа : 1 x англиски јазик Прирачник 2 x Вентил Core Црево 1 x Мелење Филмот 1 x Пескарење Sandpaper 1 x Гуми Печ(Вклучувајќи 6 Парчиња) 1 x Чување.

R

Слични производи